Pomagamy | Krajowy program Wieś Plus

Pomagamy Ambasadorom

W oparciu o informacje od naszych Ambasadorów pomagamy najbardziej potrzebującym i promujemy lokalne i ogólnopolskie inicjatywy społeczne i gospodarcze.
Jesteśmy tam, gdzie dzieją się ważne sprawy. Budujemy świadomość wspólnoty ludzi z najbliższego sąsiedztwa. Promujemy i wspieramy osoby i firmy w tworzeniu trwałych relacji i rozwoju.
Jeśli chcesz wesprzeć najbardziej potrzebujących, masz pomysł na ciekawą inicjatywę lokalną lub ogólnopolską, napisz do nas (kontakt@wiesplus.pl)
W imieniu Danusi która jest jedną z przeszło trzech tysięcy naszych ambasadorek apeluję i proszę o wsparcie Julki która wymaga rehabilitacji poprzez przekazanie 1,5 procenta z podatku. Pomysłodawca Krajowego Programu Wieś Plus Radosław Bloch Fundacja Kossakowskiego, POLONICO TV oraz Holding Wieś Plus przedstawiają film animowany QUO VADIS.
Pomagamy przy produkcji polskiej animowanej wersji filmu, wybitnego dzieła Qvo Vadis. Zebralismy już ponad 40 tys. PLN na jego produkcje.
W imieniu Tomasza Tabora apeluję i proszę o wsparcie Wiktora który wymaga rehabilitacji poprzez przekazanie 1,5 procenta z podatku. Pomysłodawca Krajowego Programu Wieś Plus Radosław Bloch Mój syn ma na imię Wiktor. Urodził się w 27 tygodniu ciąży. Ważył 930 g, miał 37 centymetrów. Nie mógł sam oddychać, długo był w inkubatorze. Diagnoza - czterokończynowe porażenie mózgowe. Od dziewięciu lat walczy o sprawność. Teraz przed Wiktorem kosztowna operacja – wierzę, że syn ma szansę na postawienie pierwszych samodzielnych kroków. Termin operacji to maj bieżącego roku, koszt około 150 000 tysięcy złotych. Proszę o pomoc – przekazanie darowizny lub 1,5% podatku. Fundacja Zdążyć z Pomocą KRS 0000037904 subkonto 26494 Nr konta do darowizny 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 w tytule przelewu należy wpisać: Wiktor Tabor subkonto 26494. Na zbiórkę pieniędzy na operację uruchomiłem zbiórkę na zrzutce https://zrzutka.pl/urtxsh. Będę wdzięczny za każdą wpłatę. Tomasz Tabor tel. 660437237 – tata Wiktora