Formy płatności | Krajowy program Wieś Plus

Formy płatności

Akceptujemy następujące formy płatności

BLIK

Szybka transakcja, bez konieczności podawania danych z karty. Wygeneruj 6-cyfrowy kod i opłać swoje zamówienie w mniej niż minutę. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc kwotę i nazwę punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać, będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.

By dokonać zakupu, należy na stronie płatności wybrać metodę Blik:

1. Wybrać “Blik z kodem”

2. Wygenerować 6-cyfrowy kod Blik w aplikacji mobilnej (analogicznie do płacenia w sklepie stacjonarnym).

3. Przepisać otrzymany numer do okienka na stronie internetowej decathlon.pl.

4. Zatwierdzić transakcję na stronie.

5. Potwierdzić operację w aplikacji mobilnej banku.

LUB

6. Wybrać “Blik bez kodu”

7. Zatwierdzić transakcję na stronie.

8. Potwierdzić operację w aplikacji mobilnej banku.

Płatności online

Płatność przelew online to natychmiastowy przelew wykonany przez Internet. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe!

metody płatności

Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia. Należność za zamówienie prosimy przelać na poniższe konto:

ING BANK ŚLĄSKI S.A.: 97 1050 1025 1000 0090 8181 4239

HOLDING WIEŚ PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ZŁOTA 75A/7, 00-819 WARSZAWA

Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.

Karta płatnicza

Opłata zamówienia za pomocą karty płatniczej lub debetowej. Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu Płać z ING. Do obsługi transakcji zastosowano nowoczesne systemy zabezpieczeń - m.in. szyfrowanie SSL 128 bitów. Zapomnij o konieczności logowania się do systemu bankowego. Wystarczy, że wpiszesz numer karty, imię i nazwisko właściciela, datę ważności oraz kod CVV2/CVC2.

Bezpieczeństwo

Operator płatności elektronicznych ING BANK ŚLĄSKI S.A zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji oraz danych klientów dokonujących płatności. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji przez naszych klientów.

Komunikacja

Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Jest to rodzaj zabezpieczenia, polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem do operatora płatności i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer sklepu co uniemożliwia osobą postronnym odczytanie danych identyfikacyjnych klienta naszego sklepu.

Sekcja Bezpieczeństwa

Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika ING BANK ŚLĄSKI S.A. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi. W przypadku odmowy dokonania płatności przez operatora, klient w każdej chwili ma możliwość sprawdzenia z jakich powodów transakcja nie może być zrealizowana (przykładowo: brak środków, przerwy w działaniu systemu banku).